Uvod
Prečo práve my?
grafika Prednosťou interiérových dizajnérov je orientácia v aktuálnych dizajnových trendoch a znalosť ponuky renomovaných značiek. Ale my nie sme len dizajnéri a architekti. Tvoríme sochy, obrazy, umeleckú a dizajnovú keramiku. Nie sme preto zástancovia strohého neosobného architektonického exibicionizmu. Snažíme sa predovšetkým o symbiózu architektúry a umenia. Vytvorenie príjemnej, pohľadovej architektúry.
grafika Dnes je dizajnérsko-architektonický štandard dodať fotorealistické vizualizácie. My ideme ešte ďalej. Pracujeme na základe BIM-BIN projektovej technológie, čo znamená, že vytvoríme pre Vás virtuálny model Vášho budúceho priestoru. Skôr ako poviete „ÁNO“ konečnej podobe, môžete sa vo Vašom priestore poprechádzať, a akoby ohmatať budúci priestor, ktorý sa stane Vašim budúcim domovom, či pracoviskom. Neponúkame Vám len nakašírované vizualizácie. Prejdete sa po Vašom priestore ako v počítačovej hre, môžete si skontrolovať každý uhol, každý pohľad, každý detail. Nič teda nebude pre Vás po dokončení prekvapením. Skôr ako priestor existuje, môžete sa s ním stotožniť, získať k nemu vzťah.
grafika Pri zariaďovaní a dizajnovaní Vášho luxusného interiéru Vám nebudeme nanucovať preferované značky tak, ako sa veľa krát o to snažia dizajnérske štúdiá. Majú k tomu svoje dôvody.. My vyberáme principiálne len na základe celkového konceptu. Budeme skúmať Vaše požiadavky a predstavy a podľa toho sa bude uberať aj smer nášho doporučenia.